bramki sms na zagraniczne nr

site
Dębowe Uroczysko

Witam

szukalem na forum postow z w/w tematem znalazlem ale niestety nie pomogly mi nie spodziewam sie cudu ale wole zapytac.

Potrzebuje skrypt ktory jak ktos mi wysle email(to bedzie dosc zadko) wysle sms na moj numer"Masz email z roboty etc." z tego co szukalem na zagranicznych forach to troche tego jest ale w php dopiero sie ucze. Czy ktos mi jest w stanie pomoc ? czy jest szansa na takie cos ? Telefon mam w Plusie acha a jak tak to czy przez darmowa bramke PLUSa czy np. miastoplusa.pl gdzie trzeba sie zalogowac. PozdrawiamWidzę że też znalazłeś tą bramkę NerII. Według mnie jest ona najlepsza wiedziałem o niej od dawna nawet mam ją na swojej stronie . Wysyła ona na wszystkie polskie sieci i na pare zagranicznych. Niewymaga logowania. Limit to 10 smsów na jeden numer ip więc kto ma neo moze wysyłać w nieskończoność chyba że ktoś zna się na proxy to moze zmienić i już ma wtedy inne ip :> ja wysyłam z niej dziennie po 50 smsów. Opłaca napisać się do niej skrypt więc jak ktoś umie je pisać może rysi3k się zgodzisz? Prosił bym bardzo o napisanie skryptu obsługującego tą bramkę dzięki temu wyślecie za pomocą waszego konnekta pełno smsów i nietrzeba się rejestrować więc chyba skrypt się szybko napisze co nie? i bardzo się przyda takim ludziom którzy niemają komórek i niemogą się zarejestrować na era omnix. Z góry dzięki za odpowiedź.Witam!

Mam problem z wysyłaniem smsów przez bramke idea mbox na zagraniczne numery. Zauważyłem ze problem polega na tym ze numery tel. są obcinane np. wpisujac +48500123456 numer zostanie obciety do postaci 500123456, to jest ok bo jestesmy w polsce, ale jeżeli wpisze sie numer np. +447712345678 (w UK takie sa numery tel.) to pozostaje tylko 712345678, a na taki numer to żaden sms nie dojdzie.
Moze ktos ma pomys jak ten problem rozwiazac. Co trzeba zmienic w skrypcie by bylo ok?

Pozdrawiam.Bramka Miasta Plusa jest jeszcze lepsza. Teraz można wysyłać SMS-y również za granicę. Każdy SMS wysłany poza granice Polski kosztuje 2 punkty. SMS wysłany do sieci polskiej innej niż Plus GSM kosztuje 1 punkt, zaś wiadomości wysyłane do Plus GSM nadal są bezpłatne. Koszt doładowania konta sprawdzisz w tabeli opłat poniżej.

Zasady wysyłania SMS-ów

Korzystać z bramki mogą wyłącznie Mieszkańcy Miasta Plusa. Bramka umożliwia wysyłanie SMS-ów do wszystkich polskich sieci komórkowych oraz do operatorów zagranicznych. Bramka SMS w Mieście Plusa umożliwia wysłanie wiadomości do:

darmowych SMS-ów do sieci Plus GSM
SMS-ów do innych polskich operatorów (koszt wysłania 1 pkt)
SMS-ów do zagranicznych operatorów (koszt wysłania 2 pkt)
Aby doładować swoje konto w Mieście Plusa i tym samym móc wysyłać SMS-y do innych sieci komórkowych niż Plus GSM, należy:

z jakiegokolwiek telefonu w sieci Plus GSM wysłać SMS o treści BRAMKA na jeden z numerów podanych w poniższej tabeli:

Konto zwiększone o Wyślij SMS na numer Treść SMS-a Koszt SMS-a netto (z VAT) z Twojego telefonu
10 pkt 7295 BRAMKA 2 zł (2,44 zł z VAT)
30 pkt 7503 BRAMKA 5 zł (6,10 zł z VAT)
60 pkt 7995 BRAMKA 9 zł (10,98 zł z VAT)Nr bramki jest numerem specjalnym i jest wręcz nieprawdodpobne by któraś z sieci niemieckich w umowie z polskim operatorem zakładała możliwość wysyłania smsów na taki nr.
Jedynym wyjątkiem od tego jest sms o treści ILE na 1234, czyli sprawdzanie stanu konta.
Zgodnie z Eurotaryfą wysłana wiadomość nie może kosztować więcej lub mniej niż 1,50.
Bez względu na to czy to wiadomość na nr specjalny czy też zwykły komórkowy.

Jeśli Twoja dziewczyna przebywa w Niemczech i ma telefon NA ABONAMENT to jest możliwość obniżenia ceny wysłania pojedyńczej wiadomości do ok. 55gr jednak kosztem ceny za połączenia głosowe - rozmowy będa droższe.
W tym celu należy zadzwonić do BOK i poprosić o wyłączenie Eurotaryfy a włączenie tzw. Stawek Operatorów Zagranicznych. Zmiana taka jest bezpłatna i wchodzi w życie od północy

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pią Lis 23, 2007 2:37 am ]Orange uruchomił nową wersję popularnej usługi wysyłania wiadomości tekstowych z sieci Internet - SMS z Internetu Max. Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikroblogu, redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego.

SMS z Internetu Max to rozbudowana, nowa wersja popularnej usługi wysyłania SMS-ów bezpośrednio z sieci Internet. Teraz każdy zarejestrowany użytkownik usługi może wysyłać SMS z przeglądarki internetowej do abonentów wszystkich sieci w Polsce, posiadać własną książkę adresową ułatwiającą adresowanie SMS i wysyłać wiadomości od razu do całych grup osób.

Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikrobloga (Mikroba) redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego. Funkcjonalność jest dostępna zarówno dla posiadaczy telefonów w Orange, jak i w innych sieciach.

Nowa oferta pozwala dwukierunkowo komunikować się z znajomymi, klientami i partnerami we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce. Najważniejsze cechy dające usłudze możliwości wykorzystania w biznesowej komunikacji:

wysyłanie SMS bez reklam,
brak konieczności przepisania tekstu z graficznego tokena,
raporty doręczeń wiadomości,
możliwość odbierania wiadomości przesyłanych z telefonów pod stałym, numerem skrzynki SMS,
łatwe zarządzanie wiadomościami i adresatami,
archiwum wiadomości przechowujące SMS przez 90 dni
Wysyłanie SMS do Orange jest bezpłatne. Wysyłanie wiadomości do innych sieci jest płatne i rozliczane z konta punktowego każdego użytkownika SMS z Internetu Max, które może być doładowywane za pośrednictwem Premium SMS. Bramka udostępnia możliwość doładowywania konta dowolnego użytkownika z dowolnego telefonu, a także możliwość przekazywania punktów pomiędzy użytkownikami.

SMS z Internetu Max jest dostępny pod adresem http://sms.orange.pl/max. Korzystanie jest możliwe po jednorazowej rejestracji. Należy podać swój numer telefonu (w dowolnej sieci - także numery zagraniczne) i/lub adres e-mail.

ź/telix.pl


All right reserved.
©